Life Gallery Hotel Korce

+355 4 2 420 892

Life Gallery Hotel Korce

Life Gallery Hotel Korce,nje vend ideal per tu qetesuar dhe kaluar nje fundjave te mbrekullueshme duke shijuar te gjithe sherbimet cilesore qe ofron hoteli.
Fillon nga 35

Description

Life Gallery Hotel Korce,nje vend ideal per tu qetesuar dhe kaluar nje fundjave te mbrekullueshme duke shijuar te gjithe sherbimet cilesore qe ofron hoteli.

Hotel Life Gallery ne Korce ofron 19 dhoma te vendosura ne dy godina me stile arkitekturore te ndryshme. Godina me suitat, 3 Ekskluzive dhe 1 Presidenciale, eshte e ndertuar ne vitin 1924 me stil arkitekturor neoklasik. Nderkohe qe suitat jane te arreduara sipas stilit minimalist. Thjeshtesia dhe bardhesia e tyre te japin nje efekt relaksi.

Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit

 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl

Dhomat dhe sherbimet ekstra

 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Perfshihen:

mengjesi

parkim

Nuk Perfshihen:

Spa


 


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price
31/10/2017 - 29/10/2020 35€ / Fillon nga