Liotopi Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Liotopi Hotel Halkidiki

Liotopi Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Liotopi Hotel Halkidiki ndodhet 95 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode, nje restorant ne det, internet dhe sherbime te tjera cilesore.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Wifi
 • Plazh privat
 • Restorant
 • Bar
 • Bicikleta me qera
 • Transferta
 • Sherbim  dhome
 • Kopesht

Dhomat:    

 • Kondicioner
 • Dush          
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Tv                    
 • Frigorifer      

Vleresime:

 • Pastertia 9.5
 •  Comfort 8.6
 •  Facilitete 8.6
 •  Stafi 9.7
 •  Vlersimi per kosto 9.2
 •  Wifi falas 9.1
 •  Vendodhja 9.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Bicikleta

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select