Livadi Nafsika Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Livadi Nafsika Hotel Korfuz

Livadi Nafsika Hotel Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Livadi Nafsika Hotel Korfuz ofron dhoma komode me stil te thjeshte, sherbime cilesore dhe nje atmosfere te ngrohte mikpritje per te gjithe te ftuarit qe duan te kalojne pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete: 

 • Parkimi
 • Pishina
 • Internet
 • Siguracione
 • Transferta
 • Aktivitete per femije
 • Bar
 • Restorant                                                                  
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pastrim kimik
 • Animacione
 • Doktor
 • Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv Satelitor
 • Kanale nderkombetare

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 6 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select