Mabely Grand Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Mabely Grand Hotel Zakynthos

Mabely Grand Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Mabely Grand Hotel Zakynthos perbehet nga nje ndertese kryesore dykateshe e pajisur me ashensor. Hoteli ofron luksin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme dhe duke ofruar shumellojshmeri sherbimesh cilesore.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:                       

 • Parkim                  
 • Internet                 
 • Pishine                
 • Transferta          
 • Siguracione      
 • Suana               
 • Plazh privat       
 • Pishine per femije
 • Banjo turke       
 • Restorant         
 • Bar
 • Aktivitete sportive
 • Spa
 • Palester
 • Sherbime per femije
 • Qender fitness
 • Sallon flokesh
 • Doktor
 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Sallon bukurie
 • Jacuzzi
 • Animacione
 • Sherbim dhome
 • Masazhe
 • Solar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Minibar
 • Tv satelitor
 • Tv
 • Peshqir

Vleresime:

 • Pastertia 8.4
 • Comfort 8.4
 • Facilitete 8.1
 • Stafi  8.8
 • Vleresimi per kosto 8
 • Wifi falas 3.3
 • Vendodhja 7.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Pishina

Internet

Palester, Sauna, Jacuzzi ( pa pagese ekstra)

Peshqir plazhi (pa pagese ekstra)

Lejohen kafshet shtepiake.(me pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Masazhe, Solar (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

02/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select