Magna Graecia Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Magna Graecia Hotel Korfuz

Magna Graecia Hotel Korfuz - All Inclusive
sipas ofertes 0

Description

Magna Graecia Hotel Korfuz eshte i vendosur ne nje mjedis komod te gjelbert prane detit. Hoteli ofron dhoma te thjeshta, argetime, sporte, muzik live, dhe shume sherbime te tjera per te gjithe vizitoret.

Sherbimi: All Inclusive

Facilitete: 

 • Parkimi
 • Pishina
 • Internet
 • Siguracione
 • Tv dhome
 • Sporte uji 
 • Bar
 • Restorant
 • Dhoma konference        
 • Aktivitete per femije                                                      
 • Plazh privat
 • Tennis
 • Biliardo
 • Animacione
 • Muzik live

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Kanale nderkombetare
 • Tv Satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select