Makednos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Makednos Hotel Halkidiki

Makednos Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Makednos Hotel Halkidiki ndodhet 100 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli eshte i ndertuar ne koder i rrethuar nga te gjitha anet me peme duke ofruar pamje mahnitese te detit.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Wifi
 • Parkim
 • Pishine
 • Pishine per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Kend lojrash per femije
 • Transferta
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Kopesht

Dhomat:            

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush              
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 7.6
 •  Comfort 7.2
 •  Facilitete 6.9
 •  Stafi 7.7
 •  Vlera per kosto 7.1
 •  Wifi falas 5.8
 •  Vendodhja 8.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select