Makedonia Palace Hotel Selanik

+355 4 2 420 892

Makedonia Palace Hotel Selanik

Makedonia Palace Hotel Selanik - Mengjes, dhe perdorim FALAS i pishines, sauna, dhe palestres.
Fillon nga: 80

Description

Makedonia Palace Hotel është i vendosur në bregdet pranë qendrës së qytetit të Selanikut. Përmban dhoma te zbukuruara në mënyrë klasike me ballkone me pamje të qytetit ose detit.


Festat e Nentorit Periudha: 26- 29 Nentor

 2 nete qendrim €160 per person

 3 nete qendrim €240 per person

Paketa perfshin:

 • 2 ose 3 nete qendrim ne dhome Standarte
 • Mengjesi bufe
 • Perdorim FALAS i pishines, sauna, dhe palestres.
 • Femija i pare deri 11 vjec €23
 • Minimumi qendrimit 2 nete!

KËRKO OFERTË


CDO FUNDJAVE! Periudha 2 Nentor - 30 Dhjetor: 2 nete qendrim €160 per person

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte
 • Mengjesi bufe
 • Perdorim FALAS i pishines, sauna, dhe palestres.
 • Femija i pare deri 11 vjec €23
 • Minimumi qendrimit 2 nete!

BENI KERKESE KETU


Krishtlindjet Periudha: 24 - 27 Dhjetor

2 nete qendrim  €160 per person

3 nete qendrim  €240 per person

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte
 • Mengjesi bufe
 • Perdorim FALAS i pishines, sauna, dhe palestres.
 • Femija i pare deri 11 vjec €23
 • Minimumi qendrimit 2 nete!

KËRKO OFERTË


Viti i Ri  Periudha: 29 - 1 Janar:

2 nete qendrim  €160 per person

3 nete qendrim  €240 per person

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte
 • Mengjesi bufe
 • Perdorim FALAS i pishines, sauna, dhe palestres.
 • Femija i pare deri 11 vjec €23
 • Minimumi qendrimit 2 nete!

KËRKO OFERTË


*OPSIONAL! - Transporti vajtje - ardhje me autobusin e linjes +55 euro per person


Facilitete:

 • Fitness
 • Pishine
 • Sauna
 • Aktivitete
 • Sherbim pastrimi
 • Wifi
 • Parkim
 • Spa

Dhomat:

 • Tv
 • Telefon
 • Ballkon
 • Pamlje
 • Tv satelitor
 • Tavoline
 • Dush
 • Wifi

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/08/2017 - 31/12/2020 80€ / Fillon nga: Select