Mallas Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Mallas Hotel Halkidiki

Mallas Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Mallas Hotel Halkidiki ndodhet 25 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ndodhet prane dyqaneve te suveniereve dhe bareve moderne.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Restorant
 • Wifi
 • Pishine
 • Transferta
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Bar
 • Recepsion 24 ore
 • Kopesht

Dhomat:              

 • Kondicioner
 • Dush          
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer
 • Ngrohje
 • Tv satelitor
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon
 • Pamje

Vleresime:

 •  Pastertia 8.9
 •  Comfort 8.3
 •  Facilitete 8.3
 •  Stafi 9
 •  Vlera per kosto 8.7
 •  Wifi falas 9.2
 •  Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishine

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select