Mareblue Beach Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Mareblue Beach Resort Korfuz

Mareblue Beach Resort Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Mareblue Beach Resort Korfuz eshte i ndertuar sipas nje stili modern dhe eshte i vendosur ne bregdet. Hoteli ofron gjithashtu nje game te gjere argetimesh dhe sportesh per femije dhe te rritur. 

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Parkimi
 • Pishina
 • Internet
 • Siguracione
 • Doktor
 • Gjimnastike uji
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pastrim kimik
 • Show
 • Kembim valutor
 • Dyqane
 • Tv dhome

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv Satelitor
 • Telefon
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi & Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select