Margarona Royal Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Margarona Royal Hotel Preveza

Margarona Royal Hotel Preveza - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Margarona Royal Hotel Preveza eshte i rrethuar nga nje ekosistem i mbrojtur me 250 lloje te rrale zogjsh. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme nga gjiri dhe kopshti. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Siguracion
 • Dhome konference
 • Pishine
 • Bar,Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon,Tv

Vleresime:

 •  Pastertia 7.6
 •  Comfort 7.9
 •  Facilitete 7.6
 •  Stafi  8.4
 •  Vleresimi per kosto 7.1
 •  Wifi falas 6.1
 •  Vendodhja 8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select