Matilda Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Matilda Hotel Zakynthos

Matilda Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Matilda Hotel Zakynthos eshte i pozicionuar afer plazhit rreth 200 metra nga deti ne mes te pemeve te ullirit. Hoteli ndodhet rreth 9 km larg nga qyteti i Zakynthos dhe aeroporti.Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare te qeta.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:             

 • Parkim        
 • Internet      
 • Pishine      
 • Transferta
 • Siguracion
 • Plazh       
 • Pishine per femije                                            
 • Bar                                                                      
 • Restorenat 
 • Kend lojrash
 • Pishine per femije
 • Animacione
 • Pastrim kimik

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv

Veleresime:

 • Pastertia 8.1
 • Comfort 8.8
 • Facilitete 6.9
 • Stafi 8.8
 • Vleresimi per kosto 7.5
 • Vendodhja 8.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

02/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select