Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz

Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz

Description

Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz ofron sherbime te klasit te larte dhe akomoditetin e duhur per te kaluar pushime luksi te paharrueshme. Eshte zgjedhja ideale per pushime romatike ose mes miqsh.

Sherbimi: All inclusive

     Facilitete:                                                            

 • Animacione                                                      
 • Pishina                                                          
 • Internet                                                                
 • Siguracione                                                        
 • Pishine dimerore                                            
 • Sauna                                                                    
 • Masazhe                                                                
 • Qender fitness                                                                        
 • Doktor
 • Sherbim dhome                                                             
 • Bar                                                                      
 • Restorant                                                                  
 • Plazh privat
 • Tennis
 • Biliardo

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Mini bar
 • Telefon
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pije
 3. Internet
 4. Pishine
 5. Cadra plazhi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Qendra e fitness (pagese ekstra)
 5. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select