Meandros Boutique Hotel & Spa Zakynthos

+355 4 2 420 892

Meandros Boutique Hotel & Spa Zakynthos

Meandros Boutique Hotel & Spa Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Meandros Boutique Hotel & Spa Zakynthos

Description

Meandros Boutique Hotel & Spa Zakynthos perbehet nga nje ndertese 3 kateshe e cila ofron nje shumellojshmeri sherbimesh si pishine, nje game te gjere te dhomave te rehatshme, sallon bukurie,kend lojrash.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:                           

 • Parkim                     
 • Internet                   
 • Pishine                  
 • Transferta              
 • Siguracione          
 • Spa                       
 • Plazh privat           
 • Pishine per femije                                      
 • Bar
 • Doktor
 • Pastrim kimik
 • Sherbim poste
 • Salllon bukurie
 • Kend lojrash
 • Tennis

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet

Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

02/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select