Mediteran Hotel Becici,Budva

+355 4 2 420 892

Mediteran Hotel Becici,Budva

Mediteran Hotel Becici, Budva Menejgese,Darkat, SPA, Pishine e brendeshme, Parking, WiFI
Fillon nga: 35

Description

Mediteran Hotel është i vendosur në Becici, 2 km nga qyteti i vjetër i Budves.Dhomat e dekoruara elegante vijnë me një ballkon të mobiluar, ajër të kondicionuar, ku shumica e tyre ofrojnë pamje panoramike të detit.Vizitoret mund të shijojne dreken në një tarracë të gjerë me pamje nga plazhi dhe deti kristalte i Adriatikut.


OFERTE SPECIALE - VJESHTA 

2 Nete / 3 Dite Dhome Standarte €138 per 2 persona

Perfshihen:

 • Akomodim ne dhome standarte (minimumi 2 te rritur)
 • Menejgeset bufe
 • Darkat bufe
 • Hyrje FALAS ne SPA Wellness
 • Pishina e brendeshme me 2 jacuzzi
 • Sauna (Finland, Ruse, Infrared, Turke)
 • Palester minimale. 
 • 20% zbritje per te gjitha trajtimet e masazheve. 
 • Parking
 • WiFI

Femijet 2 - 12 vjec FALAS me 2 te rritur,

Femija e dyte me krevat shtese €35

PAKETA VLEN DERI NE DATEN 15 DHJETOR

KËRKO OFERTË


Facilitete:

 • Sporte
 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Spa 
 • Qender trajtimesh
 • Bar
 • Restorant
 • Recpesion 24 ore
 • Sherbime pastrimi
 • Kopesht

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Kasaforte
 • Minibar
 • Living room
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 • Pastertia 8.4
 •  Comfort 8
 •  Facilitete 8
 •  Stafi 8.4
 •  Vleresimi per kosto 7.5
 • Wifi falas 7.2
 •  Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi

Aqua Park & pishina

Palestra


Nuk Përfshihen

Transporti

Spa

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/08/2017 - 31/12/2020 35€ / Fillon nga: Select