Mediterranean Palace Hotel Selanik

+355 4 2 420 892

Mediterranean Palace Hotel Selanik

Mediterranean Palace Hotel Mengjes bufe, pishine, parking, Wifi
Fillon nga: 56

Description

Mediterranean Palace Hotel eshte nje nga zonat më piktoreske të qytetit të quajtur "Ladadika" dhe ka një pamje madhështore të Gjirit të Thermaikos.


Festat e Nentorit  Periudha: 27 - 30 Nentor:

 2 nete qendrim €113 per person

 2 nete qendrim €237 per 2 rritur+ 1 femije (2 -11.99 vjec)

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte
 • Mengjesi bufe
 • Perdorim FALAS i pishines, sauna, dhe palestres.
 • Masazhet me pagese ekstra!
 • Parkim me pagese ekstra! (11 euro)
 • Wi – Fi pa pagese
 • Minimumi qendrimit 2 nete!

KËRKO OFERTË


Fundjavat midis: 2 - 11 Nentor: 2 nete qendrim €125 per person

Fundjavat midis: 23 Nentor - 16 Dhjetor: 2 nete qendrim €125 per person

BENI KERKESE KETU

 Periudha 16 - 18 Nentor: 2 nete qendrim €137 per person

BENI KERKESE KETU

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte
 • Mengjesi bufe
 • Perdorim FALAS i pishines, sauna, dhe palestres.
 • Masazhet me pagese ekstra!
 • Parkim me pagese ekstra! (11 euro)
 • Wi – Fi pa pagese
 • Minimumi qendrimit 2 nete!

*OPSIONAL! - Transporti vajtje - ardhje me autobusin e linjes +55 euro per person


Facilitete:

 • Aktivitete sportive
 • Wifi
 • Parkim
 • Sauna
 • Masazhe
 • Palester
 • Recepsion 24 ore

Dhomat:

 • Tv
 • Dush
 • Peshqir
 • Ballkon
 • Kanale televizive
 • Tavoline

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

23/08/2017 - 31/12/2020 56€ / Fillon nga: Select