Melissa Gold Coast Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Melissa Gold Coast Hotel Halkidiki

Melissa Gold Coast Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Melissa Gold Coast Hotel Halkidiki ndodhet 70 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli eshte i vendosur shume prane afer detit dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te pyllit me pisha dhe detit.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Parkim    
 • Internet  
 • Pishine  
 • Pastrim kimik
 • Jacuzzi        
 • Sherbim dhome
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant
 • Pishine per femije
 • Sporte uji
 • Futboll
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Sporte uji (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select