Mendi Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Mendi Hotel Halkidiki

Mendi Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Mendi Hotel Halkidiki ndodhet rreth 100 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme te pyllit me pisha dhe plazhit privat me rere.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:  

 • Parkim
 • Pishine
 • Internet
 • Palester
 • Dhome konference
 • Transferta
 • Siguracione
 • Jacuzzi
 • Banjo turke
 • Dyqane
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Animacione
 • Shfaqje

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Radio
 • Frigorifer
 • Tv
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 7.8
 •  Comfort 7
 •  Facilitete 6.5
 •  Stafi 6.7
 •  Vlera per kosto 6.1
 •  Wifi me pagese 4
 •  Vendodhja 7.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Parkim

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Palester (pagese ekstra)

Internet (pagese ekstra)

Cadra palzhi, Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Jacuzzi (pagese ekstra)

Aktivitete sportive

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select