Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

Miraggio Thermal Spa Resort Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

Description

Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra. Hoteli eshte i ndertuar ne stilin amfiteatrik dhe permabn nje marine me jahte, dhoma shume komode, bare, restorante, nje qender spa dhe sherbime te klasit te larte.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

 

 Facilitete:

 • Dhome konference
 • Pishine  
 • Internet  
 • Bar        
 • Restorant
 • Aktivitete sportive
 • Muzike live
 • Aktivitete per femije
 • Plazh privat
 • Marine
 • Spa
 • Sauna
 • Doktor
 • Transferta
 • Siguracione
 • Sherbim dhome
 • Parkim

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tv satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar

Vleresime:

 • Pastertia 9.4
 •  Comfort 9.4
 •  Facilitete 9.2
 •  Stafi 9.1
 •  Vlera per kosto 8.2
 •  Wifi falas 9.8
 •  Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet

Parkim


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select