Montenegro Beach Hotel Budva

+355 4 2 420 892

Montenegro Beach Hotel Budva

Montenegro Beach Hotel Budva - All Inclusive
Fillon nga: 70

Description

Montenegro Beach Hotel, Budva e pozicionuar vetem 2 minuta larg nga plazhi Becici ofron dhoma moderne me ajër të kondicionuar dhe një zonë të gjerë spa në dispozicion të mysafirëve per te kaluar ne dite ndryshe.


PAKETA FAMILJARE - ALL INCLUSIVE

€140 per 2 persona - Qendrimi minimal 2 nete

Perfshihen:

 • Mengjeset, Drekat, Darkat + Pijet e perfshira. 
 • Hyrje ne SPA dhe perdorim falas te pishines se brendeshme dhe saunas
 • Klub femijesh FALAS
 • Animacione per femije
 • Parking FALAS
 • WiFi FALAS. 
 • 1 Femij deri 11 Vjec FALAS (i shoqeruar me 2 adult me pagese te plote)

*OFERTA VLEN DERI NE 4 NENTOR!

KËRKO OFERTË


Facilitete:

 • Sporte uji
 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Transferta
 • Fitness
 • Qender trajtimesh
 • Sauna
 • Sherbime pastrimi
 • Aktivitete sportive
 • Bar
 • Restorant

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Kasaforte
 • Kanale televizive
 • Dollap
 • Pamje
 • Aksesore ne tualet
 • Peshqir
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 •  Pastertia 9
 •  Comfort 8.6
 •  Facilitete 8.6
 •  Stafi f9.1
 •  Vleresimi per kosto 8.6
 •  Wifi falas 8.7
 •  Vendodhja 9.1

harta   video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Transporti

Spa (sherbime me cmime ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)

Transferta


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/08/2017 - 31/12/2020 70€ / Fillon nga: Select