Naias Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Naias Hotel Halkidiki

Naias Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Naias Hotel Halkidiki ndodhet 100 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Kuzhine
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

Facilitete:

 • Wifi
 • Pishine
 • Transferta
 • Siguracione
 • Aktivitete per femije
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant

Vleresime:

 • Pastertia 8.6
 •  Comfort 8.4
 •  Facilitete 8.3
 •  Stafi 8.5
 •  Vlera per koston 7.9
 •  Wifi falas 6
 •  Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishine

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Lejohen kafshet e vogla shtepiake.


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Cadra plazhi, Peshqir plazhi

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select