Natyral Razma Hotel Resort

+355 4 2 420 892

Natyral Razma Hotel Resort

Natyral Razma Hotel Resort - Mengjes dhe kafe
sipas ofertes 0

Description

Natyral Razma Hotel Resort,ndodhet ne Razëm 40 km nga Shkodra dhe ofron pishine, sauna, kuzhine tradicionale, park per femije dhe aktivitete malore.

Ofertat si me poshte!

PEMA JEME:

 • Pija e Mirëseardhjes
 • Akomodimi në Dhomë 2-she
 • Mëngjese e Stinës
 • 1 Darkë e Bukur me 3 pjata meny
 • Not & Sauna ndërsa pemët të ndjekin kudo përmes dritaresh
 • Shëtitja e Pemëve: Një shëtitje në natyrë me guidë
 • E vlefshme 20 Shtator – 20 Dhjetor (Nga e Diela – të Premten) përveç Festave të Nëntorit

1 NATË/2DITË 39EUR/PËR PERSON/GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR - Beni kerkese KETU...

2 NETË/3DITË 69EUR/PËR PERSON/GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR - Beni kerkese KETU...

E BUKRA E DHEUT

 • Pija e Mirëseardhjes: 1 Shishe Spumante në Dhomën tuaj. Ju të dy, E Bukra e Dheut dhe I Bukri i Dheut në Pëshpëritjet e Njëri-Tjetrit
 • Akomodimi në Junior-Suitën “E Bukra e Dheut”/në 1dhomë 2-she në Atmosferë Romantike
 • 1 Darkë Romantike “E Bukra e Dheut” me 5 Pjata Meny , në një Tavolinë të pregatitur vetëm për Ju të dy
 • Mëngjesi deri vonë i Ditës së Nesërme
 • Not & Shtriqje në Shezlongjet e Drunjta të Pishinës së mbyllur “Mrizi i Zanave”
 • (2 Mantele Tualeti dhe Pantofla për Ecejaket nga Dhoma në Pishinë)
 • 1 Seancë Sauna , në Atmosferën e Avullt të së cilës JU mund të Përkëdhelni Njëri-Tjetrin
 • Shëtitje Kuturu mes Drurësh Aromëlëshues e Shtigjesh që do të kenë një Kuptim vetëm për JU
 • 1 Film në Një Kinema Kujtimesh “Vallja e Yjeve”
 • E VLEFSHME GJATË GJITHË VITIT

1 NATË/2DITË - 55EUR/PËR PERSON/GJITHÇKA E PËRFSHIRE SI MËSIPËR - Beni kerkese KETU...

2 NETË/3DITË - 85EUR/PËR PERSON/GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR - Beni kerkese KETU...

VJESHTA E LETRAVE

3 netë/4ditë e vlefshme nga 01 Nëntor-15Dhjetor (Nga e Diela në të Premten)

 • Akomodimi në dhomë 2-she
 • Pija e Mirëseardhjes – Një kokteil me fruta pylli në Barin “Luleborë” (I emërtuar në kujtim të Qytetarisë dhe Kopshteve me Luleborë të Shkodrës)- Mos me Harru
 • Mëngjeset e përditshme të Vjeshtës
 • 1 Shëtitje në Pyll , me Guidë, duke Vizituar Shtëpitë-Vila të Shkodranëve të ndërtuara 80-vite më parë-një Vizion për Ardhmërinë e Shqipërisë, Jetën e Bukur dhe të Shëndetshme.- Mos me Harru
 • 1 Darkë me 3-pjata meny në Restorantin e Resortit “Fjolla” ( E emërtuar në Kujtim të Gjuhës së Lashtë e të bukur, Gjuhës Shqipe)
 • Pushim & Not & Lexim në Pishinën e mbyllur “Mrizi i Zanave” (E emërtuar në Kujtim të Punës Itelektuale dhe Patriotike të Fishtës)- Mos me Harru
 • Sauna të Përditshme mes Atmosferës së Avullt dhe Aromës së Pishave
 • Lexime dhe Meditime, mes tërë Veprës së Kadaresë, në Qendrën e Kreacionit “Vallja e Yjeve” (E emërtuar në Kujtim të Punës Intelektuale të Lasgush Poradecit)-Mos me Harru
 • Rrezitje & Lexim në Verandën e Resortit “Lulet e Verës” (E emërtuar në Kujtim të Naim Frashërit, për Luftën me Pushkë e Penë të të gjithë Rilindasve, për Kombin Shqiptar)- Mos me Harru
 • 1 Pasdite Çaji Mali në Verandën “Hija e Maleve” ( E emërtuar në Kujtim të Punës Intelektuale dhe Patriotike të Ernest Koliqit)- Mos me Harru
 • Udhëtimi i Historisë – 1 Udhëtim në këmbë(2 orë vatje dhe 2 orë kthim) i shoqëruar me Guidë drejt Shpellës së LLesh Marashit (Quhet Shpella e Llesh Marashit, sepse aty ai beri rezistencën e fundit në emër të Lirisë, kundër Komunizmit)- Mos me Harru

Çmimi i Paketës - 99 Eur/Për person/Gjithçka e Përfshirë si Mësipër - Beni kerkese KETU...

Sherbimi: Mengjes dhe kafe

Facilitete:

 • Pishine dimerore
 • Restorant
 • Bar
 • Tarrace
 • Ngrohje qendrore
 • Kopesht
 • Bicikleta me qera
 • Wifi
 • Parkim
 • Sauna
 • Aktivitete sportive
 • Kend lojrash per femije

Dhomat:

 • Tv satelitor
 • Minibar
 • Dush
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Kanale Tv
 • Pamje

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/10/2017 - 31/10/2020 0€ / sipas ofertes Select