Oaza Hotel Budva

+355 4 2 420 892

Oaza Hotel Budva

Oaza Hotel Budva iu jep mundesine te shijoni nje fundjave te kendshme nen shoqerine e peisazhit te mbrekullueshem te detit Adriatik duke shijuar edhe kuzhinen internacionale dhe malalzeze qe ofron hoteli.
sipas ofertes 0

Description

Oaza Hotel ndodhet vetëm 50 m nga plazhi dhe marina e yjeve dhe 150 m nga qyteti i vjetër i Budvës. Ofron dhoma me komoditet, ideale per fundjava te kendshme.

Facilitete:

 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbime pastrimi
 • Recepesion 24 ore
 • Bicikleta me qera

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Kasaforte
 • Pamje

Vleresime:

 •  Pastertia 6.5
 •  Comfort 7.1
 •  Facilitete 6.9
 •  Stafi 8.2
 •  Vleresimi per kosto 7.2
 •  Wifi falas 7.6
 •  Vendodhja 8.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake.

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Transporti

Aqua Park

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select