Olympion Sunset Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Olympion Sunset Hotel Halkidiki

Olympion Sunset Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Olympion Sunset Hotel Halkidiki ndodhet 90 km larg nga aeroporti i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje mahnitese te detit Egje dhe panoramen e kodrave piktoreske me pyjet me pisha.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Pishine    
 • Parkim  
 • Internet
 • Qender Fitness
 • Doktor
 • Dhome konference    
 • Sallon bukurie            
 • Pastrim kimik            
 • Spa
 • Sauna
 • Jacuzzi
 • Masazhe
 • Aktivitete sportive&per femije
 • Plazh privat
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Peshqir
 • Tharese flokesh
 • CD/DVD player
 • Kanale nderkombetare
 • Minibar
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 9.2
 • Comfort 8.7
 • Facilitete 8.5
 • Stafi 9.3
 • Vlera per kosto 8.1
 • Wifi falas 8.8
 • Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi

Palestra


Nuk Përfshihen

Dreke 

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Jacuzzi (pagese ekstra)

Spa, Masazhe, Sauna (pagese ekstra)

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select