Omiros Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Omiros Hotel Korfuz

Omiros Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Omiros Hotel Korfuz ndodhet 7 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime relaksuese. Afer tij ndodhen bare, restorante, dyqane, taverna greke.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete: 

 • Pishine
 • Siguracion
 • Internet
 • Parkim
 • Restorant
 • Bar
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv
 • Tv satelitor
 • Telefon, Kanale nderkombetare

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select