Palatino Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Palatino Hotel Zakynthos

Palatino Hotel Zakynthos - Mengjes + Dreke + Darke
sipas ofertes 0

Description

Palatino Hotel Zakynthos perbehet nga nje ndertese 4 kateshte dhe eshte i pozicionuar afer plazhit. Hoteli ofron sherbime te mira per te gjithe te ftuarit qe duan te kalojne pushime relaksuese.

Sherbimi: Mengjes + Dreke + Darke 

Facilitete:

 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Internet
 • Sherbim dhome
 • Sherbim postar
 • Plazh
 • Sherbim per femije
 • Kend lojrash
 • Restorant
 • Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Ngorhje 
 • Mini Bar
 • Tv satelitor
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 9
 • Comfort 8.6
 • Facilitete 8.3
 • Stafi 9.4
 • Vleresimi per kosto 8.4
 • Wifi falas 8.9
 • Vendodhja 8.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)
 5. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

Prices

Room Type Dates Price