Palazzo Di Zante Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Palazzo Di Zante Hotel Zakynthos

Palazzo Di Zante Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Palazzo Di Zante Hotel Zakynthos eshte i vendosur ne nje mjedis te bukur natyror te gjelberuar. Hoteli ofron nje shumellojshmeri sherbimesh dhe argetimesh per femije dhe te rritur. Pjese e hotelit eshte edhe Aqua Park. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive


Palazzo Di Zante Hotel & Water Park 4* - Zakynthos

Deri ne 40% zbritje - SUPER OFERTE!!

REZERVIMET BRENDA DATES 3 KORRIK!!


Cmimet per muajin Korrik

 • €580/cifti: 08 Korrik 7 nete / 8 dite
 • €685/cifti: 16 Korrik 7 nete / 8 dite
 • €685/cifti: 23 Korrik 7 nete / 8 dite

Cmimet per muajin Gusht

 • €845/cifti: 03 Gusht 7 nete / 8 dite
 • €845/cifti: 10 Gusht 7 nete / 8 dite
 • €845/cifti: 17 Gusht 7 nete / 8 dite
 • €845/cifti: 24 Gusht 7 nete / 8 dite
 • €750/cifti: 31 Gusht 7 nete / 8 dite

Cmimet per muajin Shtator

 • €735/cifti: 07 Shtator 7 nete / 8 dite
 • €670/cifti: 14 Shtator 7 nete / 8 dite
 • €650/cifti: 21 Shtator 7 nete / 8 dite

KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Internet
 • Parkim
 • Palester
 • Pishine dimerore & pishine e hapur
 • Suana
 • Siguracione
 • Plazh
 • Sherbim per femije
 • Aktivitete per femije dhe te rritur
 • Aktivitete sportive
 • Restorant
 • Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tv satelitor
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..

 


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Internet
 4. Pishina
 5. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)
 5. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select