Paleo Art Nouveau Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Paleo Art Nouveau Hotel Korfuz

Paleo Art Nouveau Hotel Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Paleo Art Nouveau Hotel Korfuz oforn nje pamje madhestore te detit dhe maleve. Resorti eshte i rrethuar kudi nga gjelberimi dhe ofron nje shumellojshmeri sherbimesh per te gjithe te ftuarit.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete: 

 • Pishine
 • Siguracion
 • Internet
 • Parkim 
 • Restorant
 • Bar
 • Pishine per femije 
 • Transferta
 • Dyqane                                                                         
 • Animacione
 • Plazh privat
 • Sporte uji

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tv Satelitor
 • Kanale nderkombetare

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Pishina

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi


Prices

Room Type Dates Price