Palladium Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Palladium Hotel Halkidiki

Palladium Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Palladium Hotel Halkidiki ndodhet 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje relaksuese te pyllit te gjelbert dhe ndodhet ne nje distance rreth 600 metra larg nga deti.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:     

 • Internet
 • Pishine&Pishine per femije
 • Parkim
 • Palester
 • Plazh privat
 • Aktivitete Sportive
 • Aktivitete per femije
 • Bar, Taverne ,Restorant
 • Pastrim kimik

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 8.1
 •  Comfort 8.3
 •  Facilitete 8
 •  Stafi 9
 •  Vleresimi per kosto 8.1
 •  Wifi falas 5.3
 •  Vendodhja 7.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet (jo ne gjithe hotelin)

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Cadra plazhi, peshqir plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select