Pallini Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Pallini Beach Hotel Halkidiki

Pallini Beach Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Pallini Beach Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje shumellojshmeri opsionesh per te kaluar kohen e lire me aktivitete te ndryshme sportive dhe argetime pa limit .Ideal per pushime familjare dhe mes miqsh.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:        

 • Dhome konference
 • Parkim                  
 • Pishine                
 • Internet              
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Bar, Restorant
 • Animacione
 • Muzik live
 • Disko
 • Kishe
 • Sallon bukurie
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik
 • Spa
 • Sauna
 • Masazhe
 • Tv dhome
 • Transferta, Siguracione
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Radio
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon
 • Pamje

Vleresime:

 •  Pastertia 6.9
 •  Comfort 6.2
 •  Facilitete 5.9
 •  Stafi 6.8
 •  Vleresimi per kosto 5.2
 •  WiFi falas 4.1
 •  Vendodhja 8.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Kafshet shtepiake (nen 5 kg)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Internet (pagese ekstra)

Aktivitete sportive (pagese ekstra)

Cadrat e plazhit, Peshqir plazhi

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select