Pantheon Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Pantheon Hotel Zakynthos

Pantheon Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Pantheon Hotel Zakynthos eshte i ndertuar sipas nje stili modern. Hoteli ofron dhoma te rehatshme, bare, restorante dhe sherbime te mira. Afer tij gjenden dyqane, taverna greke dhe bare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Siguracion
 • Transferta
 • Restorant, Bar
 • Sherbime per femije

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Pishine
 3. Parkimi
 4. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 5. Cadra plazhi  (pagese ekstra)
 6. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select