Paradise Hotel Corfu-Korfuz

+355 4 2 420 892

Paradise Hotel Corfu-Korfuz

Paradise Hotel Corfu-Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Paradise Hotel Korfuz eshte i pzicionuar ne qytetin e bukur turstik te Korfuzit. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime relaksuese familjare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete: 

 • Pishine
 • Siguracion
 • Internet 
 • Parkim  
 • Restorant
 • Plazh privat        

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tv
 • Tharese flokesh     

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..             


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price