Park Hotel & Spa Zakynthos

+355 4 2 420 892

Park Hotel & Spa Zakynthos

Park Hotel & Spa Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Park Hotel & Spa Zakynthos eshte i ndertuar sipas nje stili klasik. Hoteli ofron dhoma te rehatshme, baza te bukura, nje restorant, nje bar, internet, objekte konference, bilardo, nje shesh lojrash dhe një atmosfere te ngrohte dhe te perzemert. Ideale per pushime buxhetore te rehatshme.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Internet
 • Sallon bukurie
 • Kembim valutor
 • Pishine
 • Spa (sauna, jacuzzi, masazhe, banjo turke)
 • Sherbime per femije
 • Siguracione, Transferta
 • Bar, Resotrant
 • Plazh privat
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Tv, Tv satlitor
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon
 • Frigorifer, Makine kafe

Vleresime:

 •  Pastertia 8.6
 •  Comfort 8.9
 •  Facilitete 8.3
 •  Stafi 8.7
 •  Vleresimi per kosto 8.2
 •  Wifi falas 7.5
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Pishina
 4. Parkimi
 5. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)

        Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select