Petrino Suites Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Petrino Suites Hotel Halkidiki

Petrino Suites Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Petrino Suites Hotel Halkidiki ndodhet 70 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode dhe suita elegante dhe nje game te gjere sherbimesh dhe aktivitetesh.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Pishine
 • Parkim
 • Internet
 • Jacuzzi
 • Sherbim dhome
 • Transferta
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Aktivitete per femije
 • Restorant
 • Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon
 • Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv satelitor
 • Tv
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 • Pastertia 8.7
 • Comfort 8.8
 • Facilitete 8.1
 • Stafi 9.1
 • Vlera per kosto 7.9
 • Wifi falas 7.5
 • Vendodhja 7.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishine


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/12/2020 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select