Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki

Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki

Description

Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki ndodhet 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli perbehet nga 11 ndertesa dykateshe te cilat ofrojne hapsira te gjelberta, dhoma komode, pishine dhe shume sherbime te tjera cilesore.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:          

 • Internet    
 • Parkim    
 • Pishine  
 • Sherbim Poste
 • Transferta
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Aktivitete per femije  
 • Tennis
 • Biliardo 

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Frigorifer
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 7.8
 • Comfort 6.7
 • Facilitete 7.1
 • Stafi 7.9
 • Vlera per kosto 7.3
 • Wifi falas 3.1
 • Vendodhja 7.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select