Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki

+355 4 2 420 892

Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki

Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki

Description

Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki ndodhet 115 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut dhe 1.5 km larg nga fshati turistik Hanioti.Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:      

 • Parkim      
 • Pishine    
 • Internet    
 • Palester  
 • Transferta
 • Siguracione
 • Sherbim dhome
 • Masazhe
 • Spa  
 • Sauna
 • Jacuzzi
 • Sporte uji
 • Tennis
 • Bar
 • Restorant
 • Aktivitete per femije
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 8.8
 •  Comfort 8.5
 •  Facilitete 8.6
 •  Stafi 9.3
 •  Vlera per kosto 8.9
 •  Wifi falas 6.9
 •  Vendodhja 8.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkim

Internet

Pishine

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select