Piccadilly Apartments Zakynthos

+355 4 2 420 892

Piccadilly Apartments Zakynthos

Piccadilly Apartments Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Piccadilly Apartments Zakynthos eshte nje hotel i vogel i perbere nga nje ndertese 3 kateshe. Hoteli ofron dhoma te bollshme me kuzhine, nje restorant dhe sherbim cilesor.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Siguracion
 • Transferta
 • Plazh
 • Restorant, Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Ibrik, Frigorifer
 • Kuzhine
 • Tv, Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Siguracion 
 4. Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select