Pizzo Calabro Resort

+355 4 2 420 892

Pizzo Calabro Resort

Pizzo Calabro Resort, resort me 3 yje, i vendosur ne Pizza, Itali., te gjitha vaktet dhe pijet e perfshira.
sipas ofertes 0

Description

Pizzo Calabro Resort, nje resort me 3 yje, i vendosur ne Pizza, Itali. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhja: Pizzo Calabro, Kalabri, Itali. 
 • Distanca nga deti 600 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Pizzo 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF La Mecia 20 kilometra

Cmimet Pakete ne fund te faqes.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete Sportive
 • Dhome familjare
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Pishine
 • Spa

Dhomat:

 • Vaske ose Dush ne Banjo
 • Ballkon
 • Tarrace ne katet e siperme
 • TV satelitor me ekran flat
 • Ajer te kondicionuar
 • Ngrohje
 • Minibar
 • Mini-kuzhine
 • Mini-Frigorifer
 • Thares flokesh

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit All Inclusive
 3. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Spa
 2. Transporti
 3. Transferta

PIZZO CALABRO RESORT 4* -> tre vakte me pije

E vlefshme per rezervimet deri 30 Prill


7 nete, periudha 13 Maj - 2 Qershor

 • Cift: ishte €1064 -> behet €905
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1064 -> behet €905
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1281 -> behet €1089
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 3-30 Qershor

 • Cift: ishte €1246 -> behet €1059
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1246 -> behet €1059
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1498 -> behet €1273
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1-21 Korrik

 • Cift: ishte €1400-> behet €1190
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1400-> behet €1190
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1680-> behet €1428
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 22 Korrik - 4 Gusht

 • Cift: ishte €1596 -> behet €1356
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1596 -> behet €1356
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1918 -> behet €1630
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 5 Gusht - 25 Gusht

 • Cift: ishte €2030 -> behet €1725
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €2436 -> behet €2070
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €2842 -> behet €2415
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 26 Gusht - 1 Shtator

 • Cift: ishte €1596 -> behet €1356
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1596 -> behet €1356
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1918 -> behet €1630
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 2 Shtator - 8 Shtator

 • Cift: ishte €1246 -> behet €1059
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1246 -> behet €1059
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1498 -> behet €1273
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 Shtator - 6 Tetor

 • Cift: ishte €1064 -> behet €905
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1064 -> behet €905
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1281 -> behet €1089
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

PIZZO CALABRO RESORT 4* All INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 14.99 vjec 2 - 14.99 vjec
13 Maj - 2 Qershor € 76 Falas € 31
3-30 Qershor € 89 Falas € 36
1-21 Korrik € 100 Falas € 40
22 Korrik - 4 Gusht € 114 Falas € 46
5 Gusht - 25 Gusht € 145 € 58 € 58
26 Gusht - 1 Shtator € 114 Falas € 46
2 Shtator - 8 Shtator € 89 Falas € 36
9 Shtator - 6 Tetor € 76 Falas € 31
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 25% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 13 Maj -6 Tetor
► 20% zbritje rezervimet deri 31 Mars, akomodim midis 13 Maj - 6 Tetor
► 15% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 13 Maj - 6 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit , per krevat bebi pagese ekstra.
► Akomodimi ne dhome Standarte

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select