Planos Beach Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Planos Beach Hotel Zakynthos

Planos Beach Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Planos Beach Hotel Zakynthos eshte nje hotel i thjesht komod i cili ndodhet afer plazhit. Hoteli ofron sherbime te mira, palester, bar, restorant, shesh lojerash dhe hapsira te gjelberta. Eshte zgjedhja ideale per pushime buxhetore familjare.

Sherbimi: All Inclusive

Facilitete:

 • Kishe
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik
 • Internet
 • Palester
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Sherbime per femije
 • Bar, Restorant
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Mini Bar
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..

 

 


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Internet
 4. Pishina

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike
 3. Palestra (pagese ekstra)
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select