Politia Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Politia Hotel Lefkada

Politia Hotel Lefkada - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Politia Hotel Lefkada ndodhet ne fshatin turistik Agios Nikitas. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional dhe ofron nje pamje madheshtore te detit, sherbime cilesore dhe nje mikepritje te ngrohte.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Pastrim kimik
 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Plazh
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 9.4
 •  Comfort 8.8
 •  Facilitete 8.5
 •  Stafi 8.6
 •  Vleresimi per kosto 8.2
 •  Wifi falas 9.2
 •  Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select