Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki

Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki

Description

Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki ndodhet 55 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron sherbime eksluzive si klub nate, galeri butikesh, trajtime luksoze, restorante moderne te klasit te larte, festa me lazer, dhe shume aktivitete dhe argetime per femije dhe te rritur.

Sherbimi: Mengjes + Darke

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


  Facilitete:

 • Dhome konference
 • Doktor                    
 • Pastrim kimik        
 • Kembim valutor  
 • Palester              
 • Parkim                
 • Internet              
 • Masazhe            
 • Pishine
 • Sauna
 • Spa
 • Banjo turke
 • Dyqane
 • Transferta       
 • Siguracione
 • Sherbim dhome
 • Tv dhome
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant
 • Shfaqje
 • Klub nate
 • Muzike live

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • CD/DVD player
 • Makine kafe
 • Tharese flokesh
 • Ibrik
 • Radio
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 9.5
 •  Comfort 9.3
 •  Facilitete 9.4
 •  Stafi 9.3
 •  Vleresimi per kosto 8.7
 •  Wifi falas 8.9
 •  Vendodhja 9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Palester

Pishina

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Cadra plazhi, peshqir plazhi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select