Popi Star Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Popi Star Hotel Korfuz

Popi Star Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Popi Star Hotel Korfuz ndodhet 200 metra larg nga plazhi i Gouvias. Hoteli ofron gjelberim, pishine, sherbime cilesore per te gjithe te ftuarit.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Pishine
 • Siguracion
 • Internet
 • Parkim
 • Restorant
 • Bar
 • Plazh privat
 • Transferta
 • Sherbim dhome
 • Sherbime per femije
 • Tennis

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet

Lejohen kafshet shtepiake.(pa pagese ekstra nen 3 kg)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

26/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select