Porfi Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Porfi Beach Hotel Halkidiki

Porfi Beach Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Porfi Beach Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne fshatin turistik Nikiti me nje distance rreth 99 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:      

 • Doktor        
 • Pastrim kimik
 • Internet        
 • Pishine        
 • Parkim        
 • Sherbim poste
 • Transferta
 • Siguracion
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Restorant
 • Barbeque
 • Bar
 • Taverne
 • Shfaqje
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor
 • Tv
 • Telefon
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 8.4
 •  Comfort 7.9
 •  Facilitete 7.7
 •  Stafi 8.5
 •  Vleresimi per kosto 7.8
 •  Wifi falas 5
 •  Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishine

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Peshqir plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select