Porto Ada Village Resort

+355 4 2 420 892

Porto Ada Village Resort

Porto Ada Village Resort, nje resort me 4 yje i pozicionuar ne Pizza, Itali. Kompleksi ofron te gjitha vaktet, pijet, dhe nje qendrim te paharrueshem.
sipas ofertes 0

Description

Porto Ada Village Resort, nje resort me 4 yje i pozicionuar ne Pizza, Itali. Kompleksi ofron te gjitha vaktet, pijet, dhe nje qendrim te paharrueshem.

 • Vendodhja ne Pizzo Calabro, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 600 metra
 • Plazhi me ranor me guraleca
 • Distanca nga qyteti Pizzo 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF La Mecia 25 kilometra.Sherbimi: All inclusive

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete

Dhomat:

 • Banjo me dush ose govate
 • Ballkon
 • Tarrace ne katet e siperme
 • TV satelitor me ekran flat
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Minibar
 • Mini-kuzhine
 • Mini-frigorifer
 • thares flokesh
 • kasaforte - falas

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije te limituara gjate vakteve

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

PORTO ADA VILLAGE 4* -> All Inclusive

E vlefshme per rezervimet deri 30 Qershor!


7 nete, periudha 3 - 23 Qershor

 • Cift: ishte €966 -> behet €869
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €966 -> behet €869
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1204 -> behet €1084
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 24 Qershor - 21 Korrik

 • Cift: ishte €1190-> behet €1071
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1190 -> behet €1071
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1491 -> behet €1342
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 22 Korrik - 4 Gusht

 • Cift: ishte €1344-> behet €1210
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1344-> behet €1210
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1680-> behet €1512
  bëni kërkesë...

7 nete, periudha 5 Gusht - 11 Gusht

 • Cift: ishte €1554 -> behet €1399
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1554 -> behet €1399
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1946 -> behet €1751
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 12 Gusht - 18 Gusht

 • Cift: ishte €1666 -> behet €1499
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1666 -> behet €1499
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €2079 -> behet €1871
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 19 - 25 Gusht

 • Cift: ishte €1554 -> behet €1399
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1554 -> behet €1399
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1946 -> behet €1751
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 26 Gusht - 1 Shtator

 • Cift: ishte €1190-> behet €1071
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1190 -> behet €1076
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1491 -> behet €1342
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 2 - 8 Shtator

 • Cift: ishte €966 -> behet €869
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €966 -> behet €869
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1204 -> behet €1084
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

PORTO ADA VILLAGE 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
3-23 Qershor € 69 Falas € 34
24 Qershor - 21 Korrik € 85 Falas € 43
22 Korrik - 4 Gusht € 96 Falas € 48
5 Gusht - 11 Gusht € 111 Falas € 56
12 Gusht - 18 Gusht € 119 Falas € 59
19-25 Gusht € 111 Falas € 56
26 Gusht - 1 Shtator € 85 Falas € 43
2 - 8 Shtator € 69 Falas € 34
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt , akomodim midis 3 Qershor - 8 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 3 Qershor - 25 Gusht
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 26 Gusht - 8 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi ne dhome Standarte


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select