Porto Carras Meliton Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Porto Carras Meliton Hotel Halkidiki

Porto Carras Meliton Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Porto Carras Meliton Hotel Halkidiki

Description

Porto Carras Meliton Hotel Halkidiki ndodhet 105 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ofron nje marine private dhe shume sherbime luksoze.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Sallon bukurie
 • Dhome konference
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Qender fitness
 • Palester
 • Internet
 • Jacuzzi
 • Marina
 • Masazhe
 • Parkim
 • Sherbim postar
 • Sherbim dhome
 • Sauna
 • Spa
 • Dyqane
 • Transferta
 • Siguracione
 • Banjo turke
 • Yacht club
 • Plazh privat
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Show
 • Disko
 • Casino
 • Bar
 • Restorant
 • Kafe
 • Klube nate
 • Taverne

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Ngrohje
 • Mini-Bar
 • Radio
 • Frigorifer
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor
 • Lavaman

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select