Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki

Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki

Description

Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki ndodhet 110 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ofron hapsira te gjelberta te pyllit me pisha, nje pamje mahnitese te detit te kristalte dhe nje kazino e cila konsiderohet si me e madhja ne Evrope si dhe shume sherbime te tjera te cilesise se larte.

Sherbimi: All inclusive

OFERTA E LIMITUAR -35% me poshte, e vlefshme deri ne 31 Mars.

Femija i pare deri 11 vjec FALAS

 • 6 - 9 Prill -> Pashket, 3 nete, €395/personi 
 • 28 Prill, 7 nete, €410/personi
 • 05 Maj, 7 nete, €410/personi
 • 12 Maj, 7 nete, €410/personi
 • 19 Maj, 7 nete, €460/personi
 • 26 Maj, 7 nete, €460/personi
 • 2 Qershor, 7 nete, €460/personi (dhoma te limituara!)
 • 9 Qershor, 7 nete, 515/personi (dhoma te limituara!)
 • 16 & 23 Qershor 7 nete -> ska me dhoma
 • 30 Qershor, 7 nete, €625/personi

Rezervoni online dhe perfitoni 5% zbritje shtese!

DËRGO KËRKESË..


Facilitete:

 • Sallon bukurie
 • Dhome konference
 • Kembim valutor
 • Doktor
 • Pastrim kimik
 • Qender fitness
 • Palester
 • Sallon flokesh
 • Internet
 • Jacuzzi
 • Marine
 • Masazhe
 • Parkim
 • Pishine
 • Sherbim postar
 • Sherbim dhome
 • Siguracion
 • Sauna
 • Dyqane
 • Spa
 • Transferta
 • Banjo turke
 • Tv dhome
 • Yacht club
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Plazh privat
 • Disko
 • Casino

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Mini-Bar
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv satelitor
 • Kanale nderkombetare

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pishina

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Sauna

Banjo turke


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select