Porto Galini Resort Lefkada

+355 4 2 420 892

Porto Galini Resort Lefkada

Porto Galini Resort Lefkada - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Porto Galini Resort Lefkada eshte i vendosur ne koder dhe eshte e rrethuar nje nje peisazh i mbrekullueshm. Hoteli ofron nje mikepritje te ngrohte per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Internet
 • Parkim
 • Jaccuzzi,Spa,Sauna
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Sherbim per femije
 • Sporte
 • Transferta
 • Bar,Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Makine kafe, Ibrik
 • Tv satelitor,Tv, Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 9.6
 •  Comfort 9.1
 •  Facilitete 9.3
 •  Stafi 9.3
 •  Vleresimi per kosto 8.4
 •  Wifi falas 8.5
 •  Vendodhja 9.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)
 6. Peshqir plazhi & Cadra plazhi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select