Porto Kaleo Resort

+355 4 2 420 892

Porto Kaleo Resort

Porto Kaleo Resort ndodhet 350 metra larg nga plazhi Cutro, Kalabri. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje qendrim relaksues.
sipas ofertes 0

Description

Porto Kaleo Resort ndodhet 350 metra larg nga plazhi Cutro, Kalabri. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje qendrim relaksues.

 • Vendodhja ne Steccato Di Cutro, Catanzaro, Kalabri.
 • Distanca nga deti 350 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Capo Rizzuto 15 kilometra
 • Distanca nga aeroporti 75 i SUF Lamecia 75 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor
 • Ajer i kondicionuar
 • Dhoma me hapsira te ndara - me kerkese
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte

Vleresimet:

 • Holidaycheck 3.6/6
 • Booking.com 8.1/10
 • TripAdvisor 3.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Wifi
 5. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

PORTO KALEO RESORT 4* - All Inclusive i limituar


7 nete, periudha  24 Qershor - 21 Korrik

 • Cift: € 1064
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1064
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1330
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha  22 Korrik - 4 Gusht

 • Cift: € 1260
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1260
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1575
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 5 - 25 Gusht

 • Cift: € 1582
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1582
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1974
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 26 Gusht - 1 Shtator

 • Cift: € 1260
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1260
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1575
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha  2 - 8 Shtator

 • Cift: € 1064
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1064
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1330

7 nete, periudha  9 - 22 Shtator       

 • Cift: € 896
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 896
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1120
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

PORTO KALEO RESORT 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
27 Maj - 23 Qershor € 64 Falas € 32
24 Qershor - 21 Korrik € 76 Falas € 38
22 Korrik - 4 Gusht € 90 Falas € 45
5 - 25 Gusht € 113 Falas € 56
26 Gusht - 1 Shtator € 90 Falas € 45
2 - 8 Shtator € 76 Falas € 38
9 - 22 Shtator € 64 Falas € 32

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 30 Mars, akomodim midis 27 Maj - 23 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit
► Akomodimi behet ne Comfort room.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select