Porto Matina Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Porto Matina Hotel Halkidiki

Porto Matina Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Porto Matina Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma dhe apartamente komode dhe nje shumellojshmeri sherbimesh te tjera. Eshte ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:        

 • Internet  
 • Parkim      
 • Transferta  
 • Siguracione
 • Tv dhome
 • Plazh privat
 • Kend lojrash per femije
 • Tennis
 • Animacione
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine
 • Tv

Vleresime:

 •  Pastertia 9.1
 •  Comfort 8.3
 •  Facilitete 8
 •  Stafi 9.1
 •  Vleresimi per kosto 8.4
 •  Wifi falas 5.3
 •  Vendodhja 9.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darka

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select