Porto Sani Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Porto Sani Hotel Halkidiki

Porto Sani Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Porto Sani Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli eshte nje mbreteri luksoze e cila ofron dhoma dhe suita elgante sipas nje stili mesdhetar. Edhe zgjedhja ideale per te kaluar pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:      

 • Kishe  
 • Kembim valutor
 • Palester            
 • Sallon flokesh  
 • Pishine dimerore
 • Internet              
 • Jacuzzi              
 • Masazhe          
 • Parkim  
 • Pishine
 • Siguracione
 • Transferta
 • Dyqane    
 • Sherbim postar
 • Aktivitete per femije
 • Kend lojrash
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Muzike live
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Ngrohje
 • CD/DVD player
 • Kanale nderkombetare
 • Kanale muzikore
 • Minibar
 • Tv satelitor
 • Tv
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 9.8
 •  Comfort 9.5
 •  Facilitete 9.8
 •  Stafi 9.5
 •  Vleresimi per kosto 8.6
 •  Wifi falas 10
 •  Vendodhja 9.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Peshqir plazhi

Aktivitete sportive (jo te gjitha)


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshte shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select