Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki

Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki

Description

Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki ndodhet 100 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ndodhet ne bregdet dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit Egje dhe malit Olimp. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

Sherbimi:  All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Kembim valutor
 • Doktor              
 • Qender fitness
 • Palester  
 • Sallon flokesh
 • Internet
 • Jacuzzi
 • Masazhe
 • Parkim
 • Pishine
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane
 • Sauna
 • Plazh privat
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Show
 • Bar
 • Restorant
 • Tavern

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Pamje
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 •  Pastertia 8.7
 •  Comfort 8.4
 •  Facilitete 7.9
 •  Stafi 8.7
 •  Vleresimi per kosto 7.5
 •  Wifi falas 5.8
 •  Vendodhja 9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishine

Parkimi

Palestra (ne qendren e fitness)

Aktivitetet sportive (jo te gjitha)

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Jacuzzi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select